O mně

S mojí Věrkou Vítejte na mé fotogalerii a dovolte pár slov o mně. Bydlím v bytovce v Kratonohách u Hradce Králové, jsem ženatý a mám tři dcery. Pracuji v Nechanicích ve Zkušební stanici, kde provádím polní pokusy s novými odrůdami zemědělských plodin a s nově zaváděnými pesticidy. Báječná práce. Rozmanitá a tedy nenudící, v sezóně od jara do podzimu jsem při ní stále venku na čerstvém vzduchu a v pohybu, co víc si přát? Velice často do práce jezdím na kole nebo i chodím pěšky a díky tomu vzniklo i mnoho fotek z galerie U nás - okolí Kratonoh. Kromě toho jednou až dvakrát týdně odpoledne a večer v Nechanicích masíruju, což je jeden z mých zájmů. Hlavními mými koníčky jsou kromě fotografování kaktusy, proto je celá jedna sekce zde věnována jim. S mojí ženou Věrkou se snažíme každý víkend vyrážet na pěší túry. Turistika je našim společným koníčkem a při ní vznikla většina mých fotek. Jsem ale vyloženě amatérský fotograf a z tohoto pohledu se, prosím, na mé fotky dívejte.

Přeji Vám (i sobě), aby se Vám alespoň některé mé fotky líbily a budu rád, když mi napíšete případné připomínky. Ješitnosti jsem do vínku moc nedostal, a tak za konstruktivní kritiku budu jedině vděčný.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace